preloader
Scroll to top

هنر عکاسی تبلیغاتی

زمان انتشار:

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی مهمترین عنصر اکثر کمپین های تبلیغاتی است.کپی رایت کننده ها ، ساعت ها وقت صرف تولید یک سرتیتر چشمگیر و توضیح مزایای یک محصول می کنند؛ این در حالی است که این یک تصویر خوب است که بیش از هر توضیحی ، بیننده را جذب می کند و همچنین، تصویر آخرین چیزی است که بیننده ممکن است فراموش کند.
تصاویر تبلیغاتی ممکن است در بیلبوردها و مجلات ، پوسترها و برشورها استفاده شوند. آنها ممکن است تصور ساده ای از یک محصول یا یک مدل باشند یا می توانند شامل گرافیک پیچیده ای باشند و از آخرین و به روزترین تکنیک های پس تولید استفاده کنند تا نشان دهند که این شرکت در زمینه کاری خود پیشرو و بالغ است.
در هر یک از این ستاریوها ، برنامه ریزی حیاتی است .

جلسه استراتژی
مارک شولتز، عکاسی که مشتریان معروفی همچون کمپانی آیگه، بنگ و اولفسن و دوربین های کانن دارد می گوید
اگر مشتریان بتوانند راهنمای بصری خود را در مورد آنچه که می خواهند از عکس تبلیغاتی دریافت کنند، به من منتقل کنند، میتوانند تفاوت بسیار زیاد و تاثیر گذاری درعکاسی من ایجاد کنند.
اغلب شما می توانید برای مدت طولاتی با یک مشتری بنشینید و در مورد چیزی که دوست دارید، یک عکس به تصویر بکشید وصحبت کنید اما شما نمی توانید هرگز درکی از اهداف خود به وضوح آنچه تصاویر از نظر بصری به مشتری منتقل می کنند به ذهن ایشان متبادر نمایید
این موضوع، هنگام کار با آژانس های کوچکتر و مشتریان، بسیار مهم است
در حالیکه آژانس های تبلیغاتی بزرگ ممکن است تصمیم به فرستادن مدیر هنری مجموعه برای نظارت و هذایت کار عکاس بگیرند( که البته این تصمیم معمولا شامل حال مشتریان با بودجه محدود نمی شود)
بسیاری بر مهارت و خلاقیت عکاس تکیه می کنند تا تصویر درستی، طبق پارامترهای تعیین شده در جلسه استراتژی به دست آورند.
مشتریان، اغلب در پی آن هستند که مفاهیم اساسی و پیامهایی را که دلشان می خواهد با تصویر منتقل کنند.آنها کنترل خلاق را به عکاس می دهند و او نیز قادر به استفاده از فرصت های غیر منتظره ای می شود که در طول عکسبرداری پیش می آید.
اغلب در یک پروسه خلاق، شما با یک ایده ساده شروع می کنید و در نهایت با رشد تمام چیزهایی که گفته و انجام می شود، به نتیجه ای کاملا خاص و متفاوت دست می یابید

مشاوره عکاسی تبلیغاتی توسط کارشناسان تکما

دپارتمان عکاسی و تبلیغاتی

شماره همراه و واتساپ

09903048851

شماره تماس

(021)88451707-(021)8845805

تکما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

نیاز به مشاوره دارید؟